نسخه آزمایشی

کاسبی متخلفان در بازار عید کساد می‌شود

کاسبی متخلفان در بازار عید کساد می‌شود

تاریخ انتشار: 1401/12/16

|

ساعت: 18:36

|

تعداد بازدید: 1193

|

کد خبر: 237

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بهترین عامل بازدارنده از تخلف این است که سودجویان ببینند که در صورت تخلف، بازار شب عید را از دست می‌دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در نشست هماهنگی روسای شعب استان تهران، به ضرورت برخورد حداکثری با متخلفان در گشت‌های مشترک نوروز و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت ویژه استان تهران، تعداد 100 رئیس شعبه در این ایام فعال هستند که تعدادی از آن‌ها برای خدمت به مردم از استان‌های دیگر مأمور شدند.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، مصوبه سران قوا را برای احقاق حقوق مردم در ایام نوروز بسیار اثرگذار عنوان کرد و افزود: گشت‌های مشترک نوروز و ماه رمضان بر اساس نیاز بازار و مردم تشکیل‌شده و روسای شعب نباید نسبت به کسانی که به مردم رحم نمی‌کنند، دلسوزی نشان دهند.
معاون وزیر دادگستری همچنین بر ضرورت برخورد قاطع با متخلفان از طریق نصب پارچه و پلمپ محل تخلف تأکید کرد و گفت: سیاست دولت از حضور میدانی تعزیرات در بازار، کاهش تخلفات است و بهترین عامل بازدارنده از تخلف این است که سودجویان ببینند که در صورت تخلف، بازار شب عید را از دست می‌دهند و واحد صنفی‌شان بسته می‌شود.